ZNAJDŹ LOKAL

ZNAJDŹ LOKAL:

HI Strona internetowa Tlo Krasinskiego 58 FIN

POZWOLENIE NA UŻYTKOWANIE

POZWOLENIE NA UŻYTKOWANIE

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 12.07.2018 roku inwestycja "Krasińskiego 58" uzyskała decyzję o pozwoleniu na użytkowanie II etapu budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Krasińskiego 58 w Warszawie - Żoliborz.

WYJĄTKOWA LOKALIZACJA

Dzielnica Żoliborz to najlepsze miejsce do życia w stolicy. W pobliżu znajdują się zarówno renomowane przedszkola i szkoły, jak i galerie oraz centra handlowe. Miłośnicy życia kulturalnego znajdą tutaj coś dla siebie. Na Żoliborzu usytuowany jest renomowany teatr Komedia, Kino Wisła oraz pracowania plastyczna dla dzieci i młodzieży. Starsi i młodsi zwolennicy sportu będą mogli wziąć udział w różnego rodzaju imprezach sportowych, takich jak pikniki rowerowe, turnieje pływackie czy zawody tenisowe, a nawet zapisać się do szkoły nurkowania.

W OTOCZENIU ZIELENI

Żoliborz bez wątpienia należy do jednej z najbardziej zielonych dzielnic Warszawy. Ze względu na dużą ilość terenów zielonych inwestycja Krasińskiego 58 ma charakter mieszkaniowo - rekreacyjny. Zlokalizowana została w cichym i spokojnym miejscu, blisko parków i skwerów, na których można spędzać wolny czas. W dzielnicy usytuowany jest Park Kaskada oraz Kępa Potocka, na terenie której znajduje się stare dorzecze Wisły. Krasińskiego 58 to inwestycja, która pozwoli na wypoczęcie od wielkomiejskiego zgiełku oraz dnia codziennego.

ATRAKCYJNE UKŁADY MIESZKAŃ

W nowym etapie inwestycji Krasińskiego 58 znajdują się mieszkania 1-, 2-, 3-, 4- pokojowe o powierzchniach od 28,54 m2 do 80,07 m2. Funkcjonalny i przemyślany rozkład pomieszczeń pozwala na dostosowanie ich do indywidualnych potrzeb. Dodatkowo każde mieszkanie posiada dodatkową powierzchnię w formie balkonu lub - w przypadku lokalu położonego na parterze - ogródka.

 

OPIS INWESTYCJI

LOKALIZACJA INWESTYCJI

GALERIA

MIESZKANIA

OFERTA PROMOCYJNA

KONTAKT