ZNAJDŹ LOKAL

ZNAJDŹ LOKAL:

Informacja o administratorze danych

Administratorem danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2015, poz. 2135) jest 3 Home Invest Sp. z o.o. Sp.K. z siedzibą w Warszawie (01-248) przy ul. Jana Kazimierza 64. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia oferty w odpowiedzi na otrzymane zapytanie. W przypadku dobrowolnie udzielonej dodatkowej zgody, dane będą także przetwarzane w celu informowania w przyszłości o aktualnej ofercie dotyczącej nieruchomości oraz gruntów i działek spółek z grupy kapitałowej Home Group. Przekazanie danych jest dobrowolne, przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawiania.

Jeśli będzie Pani/Pan zainteresowany zakupem konkretnej nieruchomości lub gruntu, działki Pani/Pana dane osobowe zostaną przekazane właściwej spółce z grupy kapitałowej Home Invest będącej właścicielem tejże nieruchomości, gruntu, działki w celu przygotowania Przedwstępnej Umowy Sprzedaży. Spółki z grupy kapitałowej Home Invest, o których mowa powyżej to: 1 Home Invest Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, 2 Home Invest Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k., Home Future Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k., 4 Home Invest Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k., 5 Home Invest Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k."

PROMOCJE

Zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzenia naszych biur sprzedaży, aby poznać aktualne promocje, które dla Państwa przygotowaliśmy.  Naszym celem jest zapewnienie atrakcyjnej oferty zarówno dla osób poszukujących swojego pierwszego wymarzonego M, jak i dla tych, którzy poszukują zmiany dotychczasowego mieszkania.

Więcej »

CERTYFIKATY

...Proszę czekać..
 

ico tel ZADZWOŃ 22 518 62 62
ico mail NAPISZ DO NAS

  1. *
   Nieprawidłowe dane
  2. *
   Nieprawidłowe dane
  3. *
   Nieprawidłowe dane
  1. *
   Nieprawidłowe dane
 1. *

  Nieprawidłowe dane
 2. *

  Nieprawidłowe dane
 3. *

  Nieprawidłowe dane
  1. *
      OdświeżNieprawidłowe dane