ZNAJDŹ LOKAL

ZNAJDŹ LOKAL:

Różowe złoto (ang. rose gold) już od dawna króluje w biżuterii największych światowych projektantów, teraz podbija również wnętrza naszych mieszkań.

Wysoki połysk oraz delikatny różowo-pomarańczowy kolor uzyskany z połączenia żółtego złota i miedzi, czynią go materiałem cenionym przede wszystkim za niezwykle szlachetną ciepłą barwę, która jest doceniana przez najwyżej cenionych designerów. Dodatki w kolorze różowego złota są chętnie wykorzystywane do różnego typu wnętrz. Od tych utrzymanych w minimalistycznym stylu po te w stylu glamour. Doskonale komponują się w towarzystwie pasteli, szarości, granatu oraz drewna, wnosząc do pomieszczenia nienachalną elegancję i wyrafinowanie. Różowe złoto to doskonała alternatywa dla zwolenników klasycznego złota i zimnego srebra.

ico mail NAPISZ DO NAS

 1. *
  Nieprawidłowe dane
 2. *
  Nieprawidłowe dane
 3. *
  Nieprawidłowe dane
 4. *
  Nieprawidłowe dane
 5. Informujemy, że maja Państwo prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę wyrażoną poniżej, kierując informację o jej wycofaniu na adres: sprzedaz@homeinvest.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

 6. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 7. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 8. *
     OdświeżNieprawidłowe dane