ZNAJDŹ LOKAL

ZNAJDŹ LOKAL:

6 czerwca 2015 roku na terenie Gimnazjum nr 55 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Bytnara ps. „Rudy” w Warszawie, odbył się rodzinny piknik z okazji Dnia Zdrowej Rodziny. Wydarzenie zorganizowane zostało przez szkołę, Zarząd Dzielnicy Żoliborz oraz lokalnych partnerów i instytucje.

Impreza promowała kampanię przeciwdziałania prowadzeniu pojazdów mechanicznych pod wpływem środków psychoaktywnych. Na scenie można było oglądać dzieci i młodzież z Zespołu Pieśni i Tańca „Dzieci Żoliborza”, zespół „Żaczki z Włościańskiej”, soliści z Zespołu Szkół Nr 31 im. Jana Kilińskiego w Warszawie, Gimnazjum Nr 55 , Szkoły Podstawowej Nr 65 im. Władysława Orkana w Warszawie oraz zespół „VENA” ze spektaklem muzycznym „Starsi Panowie Dwaj”.

(źródło obrazka: zoliborz.org.pl)

ico tel ZADZWOŃ 22 518 62 62
ico mail NAPISZ DO NAS

 1. *
  Nieprawidłowe dane
 2. *
  Nieprawidłowe dane
 3. *
  Nieprawidłowe dane
 4. *
  Nieprawidłowe dane
 5. Informujemy, że maja Państwo prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę wyrażoną poniżej, kierując informację o jej wycofaniu na adres: sprzedaz@homeinvest.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

 6. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 7. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 8. *
     OdświeżNieprawidłowe dane