ZNAJDŹ LOKAL

ZNAJDŹ LOKAL:

14 stycznia 2015 roku w Gimnazjum nr 56 przy ul. Filareckiej na Żoliborzu odbyło się spotkanie władz Dzielnicy Żoliborz z mieszkańcami. Podczas spotkaniu przedyskutowano bieżące sprawy oraz priorytetowe kwestie związane z rozwojem dzielnicy. Spotkanie prowadziła Monika Nowaczyk-Lasota, która jest dzielnicowym koordynatorem budżetu partycypacyjnego.

 

Podczas spotkania mieszkańcy Żoliborza wskazywali, co chcieliby zmienić w miejscu swojego zamieszkania. Doświadczenia z ubiegłego roku pokazują, że rola społeczności lokalnej w podejmowaniu wszelkich decyzji jest niezwykle istotna. Dlatego w trakcie spotkania odbyły się także zajęcia warsztatowe dla mieszkańców, mające na celu wypunktowanie ich priorytetów rozwojowych dzielnicy.

ico tel ZADZWOŃ 22 518 62 62
ico mail NAPISZ DO NAS

 1. *
  Nieprawidłowe dane
 2. *
  Nieprawidłowe dane
 3. *
  Nieprawidłowe dane
 4. *
  Nieprawidłowe dane
 5. Informujemy, że maja Państwo prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę wyrażoną poniżej, kierując informację o jej wycofaniu na adres: sprzedaz@homeinvest.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

 6. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 7. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 8. *
     OdświeżNieprawidłowe dane